info
عکس بیمارستان شهید بهشتی شیراز
category

بیمارستان شهید بهشتی شیراز محله راهنمایی، شیراز

بیمارستان
5.0
3 رای

درباره‌ی بیمارستان شهید بهشتی شیراز

بیمارستان شهید بهشتی شیراز (بیمارستان) در محله راهنمایی شیراز و خیابان تختی 2 ب واقع شده است. این مرکز درمانی یکی از سه بیمارستان در محله راهنمایی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید بهشتی، باغ موزه نارنجستان قوام و شیراز دوچرخه و همچنین عینک رُزان، باتری اتومبیل محمد، فالوده بستنی سنتی شیرازی، بیمارستان تخصصی علوی و مهمانپذیر بابا کوهی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز درمانی به ایستگاه مترو وکیل الرعایا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس بیمارستان شهید بهشتی شیراز

بیمارستان شهید بهشتی شیراز در شهر شیراز محله راهنمایی، است.اگر به دنبال آدرس دقیق این بیمارستان هستید، به استان فارس، شیراز، بلوار کریمخان زند، تختی 2 ب بروید.

بیمارستان شهید بهشتی شیراز را می‌توان از مراکز درمانی خوب در محله راهنمایی به حساب آورد.خدمات بسیاری در این بیمارستان به بیماران ارائه می‌شود. در اطراف این بیمارستان، داروخانه‌هایی مثل داروخانه صحت، داروخانه دکتر روزبهان و داروخانه قرار دارند. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های دیگری مانند بیمارستان دنا و بیمارستان اردیبهشت نیز در نزدیکی بیمارستان شهید بهشتی شیراز قرار گرفته‌اند.

چطور به بیمارستان شهید بهشتی شیراز برویم؟

استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، یکی از راه‌های رفتن به بیمارستان شهید بهشتی شیراز است. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس اسلامی در نزدیکی این بیمارستان قرار دارد. اگر بخواهید با مترو به بیمارستان شهید بهشتی شیراز بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو ولیعصر ورودی شرقی پیاده شوید. نقشه و مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین مسیر رسیدن به این بیمارستان را انتخاب کنید. شما می‌توانید روی اپلیکیشن نشان، نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را هم بخوانید. اطلاعات دقیق این مکان هم روی نشان قابل مشاهده است و شما می‌توانید از مسیریابی پیاده، با اتوبوس یا مترو به این بیمارستان هم مطلع شوید.

تصاویری که در ادامه می‌بینید، مربوط به بیمارستان شهید بهشتی شیراز است. یادتان باشد اگر به این بیمارستان مراجعه کردید، نظر خودتان را در بخش کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر بیمارستان‌های که در محدوده بیمارستان شهید بهشتی شیراز واقع شده‌اند:

 • بیمارستان و پلی کلینیک شهید رضایی
  (4.3)
  سلمان فارسی، بین پل ولیعصر و شهدای اصناف
 • بیمارستان تخصصی علوی
  (4.2)
  بلوار کریمخان زند، تختی، تختی 9
 • بیمارستان شهید بهشتی
  (4.8)
  بلوار کریمخان زند، کشاورز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امیدوار (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ جمعه 10 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بیمارستان شهید بهشتی شیراز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 10 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بیمارستان شهید بهشتی شیراز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بیمارستان شهید بهشتی شیراز ندارد.
  neshan logo