info
عکس بوستان بسیج
category

بوستان بسیج محله دیلمان، ری

درباره‌ی بوستان بسیج

بوستان بسیج (پارک) در محله دیلمان ری و خیابان کمیل، گلها واقع شده است. این بوستان یکی از سه بوستان در محله دیلمان ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فرهنگسرا ولاء، بوستان جوانمرد قصاب، اداره مالیات ارث جنوب تهران، تعمیرگاه موتور سیکلت و فست فود ترافیک پلاس شعبه 2 قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان بسیج ری

بوستان بسیج ری را می‌توانید در محله دیلمان شهر ری پیدا کنید. اگر آدرس دقیق این پارک را بخواهید، استان تهران، ری، کمیل، گلها است. بوستان بسیج ری یکی از مکان‌های تفریحی پرطرفدار محله دیلمان شهر ری است. از میان فست فودها و رستوران‌های خوبی که در اطراف این پارک هستند، می‌توانیم به رستوران موسوی، رستوران لیالی لبنان، شاورما سان وی، کبابی حقیقت، رستوران حرم حضرت عبدالعظیم (ع) و اغذیه جوادیناشاره کنیم. از مراکز تفریحی دیگر در محدوده بوستان بسیج ری می‌توانیم پردیس سینمایی راگا، چشمه علی و پارک مدرس را نام ببریم.

چطور به بوستان بسیج ری برویم؟

برای رفتن به این پارک می‌توانید از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید و در کاهش آلودگی هوا موثر باشید. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس دیلمان در نزدیکی بوستان بسیج ری قرار دارد. برای دسترسی به این پارک، می‌توانید در ایستگاه مترو جوانمرد قصاب پیاده شوید. با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این پارک را انتخاب کنید. اطلاعات خوب دیگری هم از طریق نقشه نشان می‌توانید به دست آورید. مثلاً لوکیشن دقیق بوستان بسیج ری روی نقشه را مشاهده کرده و مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو را پیدا کنید و نظر کاربران دیگر در مورد این مکان را بخوانید.

در ادامه، می‌توانید تصاویر این پارک را مشاهده کنید. آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان بسیج ری را هم در ادامه می‌توانید ببینید و به‌راحتی به این مکان بروید. فراموش نکنید اگر به این پارک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را در قسمت کامنت بنویسید.

سایر پارک‌های که در محدوده بوستان بسیج واقع شده‌اند:

 • بوستان پردیس
  رجایی، بی نظیر
 • پارک ولادت
  داسار، میثاق هفتم، میثاق ششم
 • فضای سبز
  بزرگراه شهید کریمی، خدابنده لو، سروری
 • پارک یادگاری
  داسار، میثاق یکم، میثاق دوم
 • بوستان شهدا مرکزی
  فدائیان اسلام، غیبی، شهدا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط 𝐴𝑏𝑜𝑙𝑓𝑎𝑧𝑙 (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ پنجشنبه 06 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بوستان بسیج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 06 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بوستان بسیج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بوستان بسیج ندارد.
  neshan logo