info
عکس پانسیون سعادت
category

پانسیون سعادت محله سعادت آباد، تهران

خوابگاه و پانسیون
4.0
11 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پانسیون سعادت

پانسیون سعادت (خوابگاه و پانسیون) در محله سعادت آباد تهران و خیابان علی اکبر واقع شده است. این خوابگاه یکی از دو خوابگاه و پانسیون در محله سعادت آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی، موزه موسسه دایره المعارف و مرکز تجاری سروستان و همچنین رستوران نایب، فست فودهایدا، شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات)، صرافی کاج و مرکز فیزیوتراپی بهروزی قرار گرفته است.
سایر خوابگاه‌های که در محدوده پانسیون سعادت واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پانسیون سعادت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پانسیون سعادت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پانسیون سعادت ندارد.
neshan logo