عکس ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م قدس
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م قدس (محله بهار، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شریعتی، بین سمنان و یونسی زاده

موقعیت ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م قدس در محله بهار تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م قدس (ایستگاه اتوبوس) در محله بهار تهران و خیابان شریعتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله بهار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آراد، موزه نقاشی پشت شیشه و پاساژ مهران و همچنین فلافل مامان جون، رستوران برادران، خانه سینما، مبلمان باغی و فضای باز صنیع کار و خشکبار کیهان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م قدس

ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م قدس را می‌توانید در شهر تهران، محله بهار خیابان شریعتی پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شریعتی، بین سمنان و یونسی زاده بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م قدس عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو دروازه شميران است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس کومه قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م قدس مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شریعتی، بین سمنان و یونسی زاده


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پیچ شمیران م قدس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه سه راه مجاهدین
  ابن سینا، نرسیده به شهید صیادخدایی
 • ایستگاه اتوبوس پادگان ولیعصر
  شریعتی، حسینی نژاد، پادگان ولیعصر
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه انقلاب
  انقلاب اسلامی، نامجو، بین رامیان و ملک اسماعیلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م قدس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م قدس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م قدس ندارد.
  neshan logo