info
عکس اداره مخابرات
category

اداره مخابرات محله چهارباغ، مشهد

اداره و سازمان دولتی
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی اداره مخابرات

اداره مخابرات (اداره و سازمان دولتی) در محله چهارباغ مشهد و خیابان ایت الله خزعلی واقع شده است. این اداره یکی از هفت اداره و سازمان دولتی در محله چهارباغ مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی کودکان، موزه نادری و پاساژ فردوسی و همچنین بازار بزرگ مرکزی فاز 1، مدرسه علمیه آیت الله خویی، هتل سینا مشهد، حسینیه زرین شهری ها و سوهان پزی زیرک قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده اداره مخابرات واقع شده‌اند:

 • بانک کارگشائی مشهد
  بلوار امام خمینی، امام خمینی 26
 • امور مجاورین آستان قدس رضوی
  آیت الله عبادی، آیت الله عبادی 9
 • اداره امور شوراهای حل اختلاف خراسان
  بلوار مدرس، مدرس 6
 • اداره کل دخانیات
  بلوار امام خمینی، امام خمینی 26
 • پست برق
  دانشگاه، دانشگاه 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط iran (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ یکشنبه 20 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اداره مخابرات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 20 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اداره مخابرات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اداره مخابرات ندارد.
  neshan logo