info
عکس ایستگاه اتوبوس رشید
category

ایستگاه اتوبوس رشید (محله تهران پارس، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس رشید

ایستگاه اتوبوس رشید (ایستگاه اتوبوس) در محله تهران پارس تهران و خیابان امیری طائمه (142) واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله تهران پارس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری تندیس و همچنین پیتزا زرین، سالن ماساژ ژیناسا، سالن زیبایی گیوا شعبه تهرانپارس، کلینیک خانواده ایرانی شعبه تهرانپارس و کافه - بار ژوزک تهرانپارس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس رشید تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس رشید تهران، شهر تهران، محله تهران پارس است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه باقری، امیری طائمه (142) می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس رشید تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهيد باقری قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی مهران قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس رشید تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رشید واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هنرستان
  بزرگراه باقری، فرجام غربی، بین کمانی و پل فرجام
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه رشید
  بزرگراه باقری، فرجام شرقی، پل فرجام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رشید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رشید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رشید ندارد.
  neshan logo