عکس سالن سیلا مشاهده در نقشه نشان
category

سالن سیلا (محله باغ فیض، تهران)

سالن و پردیس سینمایی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه ستاری، جواهریان

موقعیت سالن سیلا در محله باغ فیض تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


سالن سیلا (سالن و پردیس سینمایی) در محله باغ فیض تهران و خیابان جواهریان واقع شده است. این مجموعه یکی از سه سالن و پردیس سینمایی در محله باغ فیض تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ژوپیتر و کوروش مال و همچنین پردیس سینمایی کوروش، هایپر استار مارکت، پارکینگ مرکز خرید کورش، توی توی و فودکورت کوروش مال قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه ستاری، جواهریان


سایر سینماهای که در محدوده سالن سیلا واقع شده‌اند:

 • پردیس سینمایی کوروش
  (4.0)
  بزرگراه ستاری، مسیر اختصاصی پارکینگ
 • سالن سینما نادر پردیس کورش
  (5.0)
  بزرگراه ستاری، پیامبر مرکزی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط allahverdi (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سالن سیلا تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  سالن پردیس سینما سینمایی

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سالن سیلا تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سالن سیلا تهران ندارد.
  neshan logo