info
عکس داروخانه شبانه‌‌روزی بیمارستان شریعتیعکس داروخانه شبانه‌‌روزی بیمارستان شریعتیعکس داروخانه شبانه‌‌روزی بیمارستان شریعتی
category

داروخانه شبانه‌‌روزی بیمارستان شریعتی محله آل احمد، تهران

داروخانه

درباره‌ی داروخانه شبانه‌‌روزی بیمارستان شریعتی

داروخانه شبانه‌‌روزی بیمارستان شریعتی (داروخانه) در محله آل احمد تهران و خیابان کارگر، دکتر احمدی واقع شده است. این مکان یکی از ده داروخانه در محله آل احمد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز قلب تهران و همچنین بیمارستان شریعتی، دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران، مرکز تحقیقات هماتولوژی انکولوژی و پیوند سلولهای بنیادی، مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت و سلف آزاد دانشکده فنی دانشگاه تهران قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه شبانه‌‌روزی بیمارستان شریعتی تهران

داروخانه شبانه‌‌روزی بیمارستان شریعتی تهران در شهر تهران، محله آل احمد واقع شده است. اگر به دنبال آدرس دقیق این داروخانه هستید، به استان تهران، تهران، کارگر، دکتر احمدی بروید.

داروخانه شبانه‌‌روزی بیمارستان شریعتی تهران یکی از داروخانه‌های خوبی است که در محله آل احمد است. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش مراکز درمانی هستند که در محدوده این داروخانه قرار گرفته‌اند. در این محدوده داروخانه‌های دیگری نیز مانند داروخانه دکتر تینا حیدر علیزاده، داروخانه دکتر علایی فر و داروخانه زهرا خسروی وجود دارند. این داروخانه جزو داروخانه‌های شبانه‌روزی است.

چطور به داروخانه شبانه‌‌روزی بیمارستان شریعتی تهران برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه فراهم است. ایستگاه اتوبوس مدرسه شانزدهم در نزدیکی داروخانه شبانه‌‌روزی بیمارستان شریعتی تهران است. اگر می‌خواهید با مترو به این داروخانه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو دانشگاه تربیت مدرس پیاده شوید.

اگر می‌خواهید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. ما در اینجا اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه شبانه‌‌روزی بیمارستان شریعتی تهران را برای شما قرار داده‌ایم. در صورتی که شما هم به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد داروخانه شبانه‌‌روزی بیمارستان شریعتی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  سلام فرمانده
  شنبه 16 بهمن ماه 1400

  خوبه شلوغ بود ولی کارتون راه میندازه.بهر حال عیب مراکز دولتی همین هاست.باز غنیمته.


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه شبانه‌‌روزی بیمارستان شریعتی واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر تینا حیدر علیزاده
  بزرگراه شهید چمران، فروزان فر، سوم
 • داروخانه دکتر علایی فر
  بزرگراه شهید چمران، فروزان فر، یکم
 • داروخانه زهرا خسروی
  کارگر شمالی، خسرو
 • داروخانه درسا
  کارگر، مریخ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط میثم سلطانی (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه شبانه‌‌روزی بیمارستان شریعتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه شبانه‌‌روزی بیمارستان شریعتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه شبانه‌‌روزی بیمارستان شریعتی ندارد.
  neshan logo