info
عکس ایستگاه اتوبوس دلاوران
category

ایستگاه اتوبوس دلاوران (محله علم و صنعت، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دلاوران

ایستگاه اتوبوس دلاوران (ایستگاه اتوبوس) در محله علم و صنعت تهران و خیابان مظفری نیا واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و پنج ایستگاه اتوبوس در محله علم و صنعت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه کوثر و همچنین لوازم یدکی بی نی سی، پیراهن مبل کلاسیک (کاورکلاسیک)، آزمایشگاه مهرآگین، فروشگاه دیاکو و فروشگاه والاییان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دلاوران تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس دلاوران تهران است که در محله علم و صنعت قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه باقری، زفرقندی (196 غربی)، مظفری نیا، نرسیده به صادقی واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دلاوران تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس کوثر (تاکسی سرویس کوثر) واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس دلاوران تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دلاوران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس رشید
  بزرگراه باقری، فرجام شرقی، پل فرجام
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه رشید
  بزرگراه باقری، فرجام شرقی، پل فرجام
 • ایستگاه اتوبوس ولی عصر
  بزرگراه شهید سلیمانی، عبادی، فرجام غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دلاوران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دلاوران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دلاوران ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه باقری، زفرقندی (196 غربی)، مظفری نیا، نرسیده به صادقی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo