info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان الغدیر
category

ایستگاه اتوبوس میدان الغدیر محله شمیران نو، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان الغدیر

ایستگاه اتوبوس میدان الغدیر (ایستگاه اتوبوس) در محله شمیران نو تهران و خیابان هنگام واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله شمیران نو تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوستان الغدیر، بیمارستان الغدیر و مجتمع تجاری یاس هنگام و همچنین پیرایش آندو میلاد، پارکینگ ماشین، مسجد ثارالله، کالای خواب رویان و میدان الغدیر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان الغدیر تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس میدان الغدیر تهران است که در محله شمیران نو قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در هنگام، بین سوم و میدان الغدیر واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان الغدیر تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ولیعصر قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان الغدیر تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان الغدیر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خاور
  بزرگراه شهید سلیمانی، سی و هفتم - شکیبایی، فرجام غربی، بین حیدرخانی و شهداء
 • ایستگاه اتوبوس سه راه فرجام
  هنگام، سی و ششم، آبگون، بین سی و دوم و فرجام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط دردشت (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان الغدیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان الغدیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان الغدیر ندارد.
  neshan logo