info
عکس فروشگاه مواد غذایی ارگانیک ده در شهر
category

فروشگاه مواد غذایی ارگانیک ده در شهر محله صفائیه، یزد

درباره‌ی فروشگاه مواد غذایی ارگانیک ده در شهر

فروشگاه مواد غذایی ارگانیک ده در شهر (فروشگاه مواد غذایی) در محله صفائیه یزد و خیابان استاد احمد آرام واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آیس پک، نوتلابار یزد، گل کارن، بانک سپه و فروشگاه بزرگ موبایل ۷۷۷ قرار گرفته است.

درباره فروشگاه مواد غذایی ارگانیک ده در شهر یزد

آدرس فروشگاه مواد غذایی ارگانیک ده در شهر یزد، شهر یزد، محله صفائیه و است. شماره تلفن این فروشگاه 09132747251 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه مواد غذایی ارگانیک ده در شهر یزد یکی از فروشگاه‌های خوب محله صفائیه به شمار می‌رود.

چطور به فروشگاه مواد غذایی ارگانیک ده در شهر یزد برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مواد غذایی ارگانیک ده در شهر یزد را انتخاب کنید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مارکت سیلو قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه مواد غذایی ارگانیک ده در شهر یزد رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه مواد غذایی ارگانیک ده در شهر یزد را با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد فروشگاه مواد غذایی ارگانیک ده در شهر

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    امیر حسین
    جمعه 01 اردیبهشت ماه 1402

    خیلی عالی و محشر است رفتار پرسنل مودبانه است.


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه مواد غذایی ارگانیک ده در شهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه مواد غذایی ارگانیک ده در شهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه مواد غذایی ارگانیک ده در شهر ندارد.
neshan logo