info
عکس ایستگاه مترو پایانه ۱ و ۲ فرودگاه مهرآباد
category

ایستگاه مترو پایانه ۱ و ۲ فرودگاه مهرآباد (محله فرودگاه مهرآباد، تهران)

ایستگاه مترو

درباره‌ی ایستگاه مترو پایانه ۱ و ۲ فرودگاه مهرآباد

ایستگاه مترو پایانه ۱ و ۲ فرودگاه مهرآباد (ایستگاه مترو) در محله فرودگاه مهرآباد تهران و بزرگراه لشگری، فرودگاه مهرآباد، معراج واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه مترو در محله فرودگاه مهرآباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ترمینال یک فرودگاه مهرآباد، هواپیمایی آتا، نمازخانه فرودگاه مهرآباد، چرم درسا و پارکینگ ترمینال 1 و 2 فرودگاه مهرآباد قرار گرفته است.
سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده پایانه ۱ و ۲ فرودگاه مهرآباد واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 07 مرداد ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو پایانه ۱ و ۲ فرودگاه مهرآباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 07 مرداد ماه 1402

نظرات کاربران در مورد ایستگاه مترو پایانه ۱ و ۲ فرودگاه مهرآباد

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    ,,, ʕ•ᴥ•ʔ ,,,
    پنجشنبه 27 بهمن ماه 1401

    ایستگاه مترو فرودگاه مهرآباد پایانه ۱ و ۲ یکی از ایستگاه‌ها خط ۴ مترو تهران است که در خیابان معراج، فرودگاه مهرآباد، رو به رو پایانه ۲ واقع شده‌است. این ایستگاه که در ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ تأسیس شده یکی از دو ایستگاه فرودگاه مهرآباد است.

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو پایانه ۱ و ۲ فرودگاه مهرآباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو پایانه ۱ و ۲ فرودگاه مهرآباد ندارد.
neshan logo