info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر محله اکبرآباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر (ایستگاه اتوبوس) در محله اکبرآباد یزد و بلوار امام جعفر صادق واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله اکبرآباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی مادر و یزد سرام و همچنین درمانگاه تخصصی بیمارستان مادر، داروخانه شبانه روزی دکتر امامزاده یزدی، نانوایی بربری اصلی، آژانس ديجيتال ماركتينگ لاميا و هایپر سامان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر یزد

ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر یزد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد است که در محله اکبر آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار امام جعفر صادق، بین مهديه و میدان مهدیه قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 13 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان مادر ندارد.
location استان یزد، یزد، بلوار امام جعفر صادق، بین مهديه و میدان مهدیه
ثبت نظر و تصویر
neshan logo