عکس ترمینال معراج
category

ترمینال معراج (محله حضرت حجت، مشهد)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار توس، توس 35، دروردی7

موقعیت ترمینال معراج در محله حضرت حجت مشهد را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در مشهد را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ترمینال معراج (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله حضرت حجت مشهد و بلوار توس، توس 35، دروردی7 واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جایگاه گاز طبیعی معراج، Sedaghat car maintenance برق خودرو، مرکزخدمات جامعه سلامت شهری عامل نجاتی و مسجد امام حسن مجتبی علیه السلام قرار گرفته است.


تصاویر ترمینال معراج


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار توس، توس 35، دروردی7

تلفن تماس: 05136910205


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط alisa (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ترمینال معراج مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ترمینال معراج ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ترمینال معراج مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ترمینال معراج مشهد ندارد.