info
عکس فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
category

فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو محله آیت الله غفاری، اراک

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو

فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله آیت الله غفاری اراک و خیابان کاروان 10 واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه زنجیره‌ای در محله آیت الله غفاری اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا سه سوت، داروخانه شبانه روزی دکتر داوری، کلینیک پرندگان دکتر میلانی، نمایندگی مرکزی بوتان نورالله حیدری و بانک رفاه قرار گرفته است.

درباره فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو اراک

فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو اراک در محله ۷ شهر اراک، در قرار دارد. فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو اراک یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله ۷ است. فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو، فروشگاه زنجیره‌ای محسن و فروشگاه زنجیره ای مینو مارت از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو اراک برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو اراک را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس شیخ طبرسی قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو اراک مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو اراک را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو واقع شده‌اند:

 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  بلوار تهران
 • فروشگاه زنجیره‌ای محسن
  محسنی، شیخ فضل الله نوری، بین گذر چهارسوق بازار و آیت‌الله سلطان
 • فروشگاه زنجیره ای مینو مارت
  بلوار آیت الله غفاری، سعدی
 • فروشگاه افق کوروش
  محسنی، آیت الله سلطان، بین امین و آیت‌الله سلطان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو ندارد.
  neshan logo