عکس ناحیه مسلم ابن عقیل سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ
category

ناحیه مسلم ابن عقیل سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ (محله حسینی، تهران)

مرکز نظامی و واحدهای وابسته
استان تهران تهران استان تهران، تهران، مدائن، بین زنبق و شهيد امیدواری

موقعیت ناحیه مسلم ابن عقیل سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ در محله حسینی را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ناحیه مسلم ابن عقیل سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ (مرکز نظامی و واحدهای وابسته) در محله حسینی تهران و خیابان مدائن واقع شده است. این مرکز یکی از سه مرکز نظامی و واحدهای وابسته در محله حسینی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خانه بازی میکی و همچنین ورزشگاه شهیدان اسماعیلی، اسکان فرهنگیان، استخر شهیدان اسماعیلی، باغ تالار قصر بهشت و پایگاه ورزشگاه شهیدان اسماعیلی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، مدائن، بین زنبق و شهيد امیدواری


سایر مراکز نظامی که در محدوده ناحیه مسلم ابن عقیل سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ واقع شده‌اند:

 • حوزه ۲۴۵ بدر مسلم ابن عقیل
  معلم، بین شهيد امیدواری و مدرسه
 • ناحیه بسیج مسلم ابن عقیل
  معلم، بین شهيد امیدواری و مدرسه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نازنین سهرابی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ناحیه مسلم ابن عقیل سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  پایگاه سپاه مرکز نظامی

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد ناحیه مسلم ابن عقیل سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ

  • avatar
   کاربر نشان (شهریار سطح ۱) پنجشنبه 18 فروردین ماه 1401

   عالئ

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ناحیه مسلم ابن عقیل سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ناحیه مسلم ابن عقیل سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ ندارد.