info
عکس ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
category

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین محله مبارزان، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین (ایستگاه اتوبوس) در محله مبارزان اراک و خیابان شهیدان رجایی - هپکو، میلاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله مبارزان اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین ولیعصر، اتو سرویس آپادانا، لاستیک دلتا، لوازم یکبار مصرف فورکی و مجتمع تجاری پتروساز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین اراک

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین اراک در شهر اراک، محله مبارزان و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شهیدان رجایی - هپکو، میلاد قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین آژانس هپکو را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  👑KING ROUTEeS👑🌟🌟🌟
  دوشنبه 27 فروردین ماه 1403

  سلام بروی ماهتون اوقات بکام پمپ بنزین انتهای خیابان هپکو هست نقلی و خوب


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پمپ بنزین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امامت
  وحدت اسلامی، غدیر، امامت، بین ولایت 1 و رسالت 2
 • ایستگاه اتوبوس پارک بانوان
  بلوار حافظیه
 • ایستگاه اتوبوس رسالت 11
  وحدت اسلامی، استاد شجریان، امامت، رسالت 10
 • ایستگاه اتوبوس میدان حافظیه
  بلوار قدس، بعد از میدان حافظ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 28 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 28 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین ندارد.
  neshan logo