info
عکس دفتر قالیشویی آفتاب کبیر یزد
category

دفتر قالیشویی آفتاب کبیر یزد محله پاسداران، حمیدیا

ارائه خدمات قالیشویی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دفتر قالیشویی آفتاب کبیر یزد

دفتر قالیشویی آفتاب کبیر یزد (ارائه خدمات قالیشویی) در محله پاسداران حمیدیا و خیابان پاسداران ۲۸ واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اردوگاه دانش آموزی سیدالشهداء، نانوایی سنگک، داروخانه رشیدی، آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک یزد و دبیرستان پسرانه مجتمع آموزشی حضرت سیدالشهداء قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر قالیشویی آفتاب کبیر یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر قالیشویی آفتاب کبیر یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر قالیشویی آفتاب کبیر یزد ندارد.
neshan logo