info
عکس اورژانس بیمارستان شهید صدوقی
category

اورژانس بیمارستان شهید صدوقی (محله ابن سینا، یزد)

فوریت‌های پزشکی و اورژانس
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی اورژانس بیمارستان شهید صدوقی

اورژانس بیمارستان شهید صدوقی (فوریت‌های پزشکی و اورژانس) در محله ابن سینا یزد و بلوار شهید قندی، دکتر مجیبیان واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهید صدوقی و همچنین کافه ترانه، بیمارستان اطفال دکتر مسعودی، خودپرداز بانک ملت، کتابخانه شهید صدوقی و کالای پزشکی صفائیه قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط farhad.sharbati22 (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اورژانس بیمارستان شهید صدوقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

نظرات کاربران در مورد اورژانس بیمارستان شهید صدوقی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  نویدنیا
  دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

  اورژانس این روزا خیلی شلوغه و تخت ها پره و کمبود تخت وجود داره، پر از تنش هست و کادر درمانی با اینکه ذله شدن ولی بازم هوای بیماران رو دارن

  1
 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 21 اردیبهشت ماه 1400

  کروناراجدی بگیریم

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد اورژانس بیمارستان شهید صدوقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اورژانس بیمارستان شهید صدوقی ندارد.
neshan logo