info
عکس پاساژ زمرد
category

پاساژ زمرد (محله نازی آباد، تهران)

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پاساژ زمرد

پاساژ زمرد (بازار و مرکز خرید) در محله نازی آباد تهران و خیابان بابایی واقع شده است. این مجتمع یکی از دوازده بازار و مرکز خرید در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لوتوس مال و همچنین سید علی اشرف سیادتی، کافه رستوران راندوو، آموزشگاه سفیر گفتمان، کباب لوکماسی و دندانپزشکی ۳۱۴ قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده پاساژ زمرد واقع شده‌اند:

 • ثامن
  بزرگراه شهید تندگویان، خالقیپور، بین یارمحمدی و احمدی
 • گالری آوا
  بلوار شهید رجایی، مشهدی، بین خدابنده و خزاعی پور
 • پاساژ حاتمی
  (5.0)
  بلوار شهید رجایی، بابایی، رنجبر، بین قشقایی و لاله زار
 • مرکز خرید پارس
  (5.0)
  بلوار شهید رجایی، مشهدی، خدایاری
 • مجتمع تجاری عقیل
  (4.0)
  بلوار شهید رجایی، بابایی، بین شهید اسماعیل زاده و ندیمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Damavand Geographic (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پاساژ زمرد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پاساژ زمرد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پاساژ زمرد ندارد.
  neshan logo