info
عکس کارگزاری بانک ملت
category

کارگزاری بانک ملت محله آرژانتین - ساعی، تهران

موسسه مالی و اعتباری
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کارگزاری بانک ملت

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

کارگزاری بانک ملت (موسسه مالی و اعتباری) در محله آرژانتین - ساعی تهران و خیابان بهمن کشاورز واقع شده است. این مکان یکی از شصت و چهار موسسه مالی و اعتباری در محله آرژانتین - ساعی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان پاستور نو، خانه موزه دکتر سندوزی و مرکز خرید ستاره و همچنین سام سرویس، نمایندگی سامسونگ، سام سرویس، سرویس مصرف کنندگان سامسونگ، مرکز تصویربرداری دکتر شاکری و شرکت داده ورزی سداد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو میرزای شیرازی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Soheil (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کارگزاری بانک ملت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کارگزاری بانک ملت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کارگزاری بانک ملت ندارد.
location استان تهران، تهران، خالد اسلامبولی (وزرا)، بهمن کشاورز
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری کارگزاری بانک ملت

شنبه 08:00 تا 17:00
یک‌شنبه 08:00 تا 17:00
دوشنبه 08:00 تا 17:00
سه‌شنبه 08:00 تا 17:00
چهارشنبه 08:00 تا 16:00
پنج‌شنبه 08:00 تا 17:00
جمعه 08:00 تا 17:00
ثبت نظر و تصویر
neshan logo