info
عکس ایستگاه اتوبوس اردیبهشت
category

ایستگاه اتوبوس اردیبهشت محله قصر فیروزه 2، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اردیبهشت

ایستگاه اتوبوس اردیبهشت (ایستگاه اتوبوس) در محله قصر فیروزه 2 تهران و بلوار نیکوعمل واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله قصر فیروزه 2 تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ گلستان و همچنین نانوایی لواش، ماهان اسپرت، لوازم یدکی مسعود، نمایندگی باطری ماشین کشوری و باطری ریحانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اردیبهشت تهران

ایستگاه اتوبوس اردیبهشت تهران در شهر تهران، محله قصر فیروزه ۲ و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بسیج، بهمن آبادی - بیست و دوم، بلوار نیکوعمل قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس اردیبهشت تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس سهیل واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس اردیبهشت تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اردیبهشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان دهم
  بزرگراه بسیج، زالی - دهم، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین غفاری و احمدی
 • ایستگاه اتوبوس بلوار قائم
  بسیج، خاتم الانبیا، بین رحمانی و یکم
 • ایستگاه اتوبوس قائم
  بسیج، خاتم الانبیا، بین دوازدهم و بیست متری قائم
 • ایستگاه اتوبوس پارک والفجر
  ابومسلم خراسانی، بین فلکه دوم و والفجر دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اردیبهشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اردیبهشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اردیبهشت ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، بهمن آبادی - بیست و دوم، بلوار نیکوعمل
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo