info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک فتح
category

ایستگاه اتوبوس پارک فتح محله آهنگ، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک فتح

ایستگاه اتوبوس پارک فتح (ایستگاه اتوبوس) در محله آهنگ تهران و بلوار ابوذر واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و هفت ایستگاه اتوبوس در محله آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا داوین، مسجد جامع ابوذر، کباب و حلیم سنتی حاج رضا گلپایگانی وپسران، بوستان اقاقیا و ایران موبایل نمایندگی ایرانسل همراه اول رایتل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک فتح تهران

ایستگاه اتوبوس پارک فتح تهران در شهر تهران، محله آهنگ و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار ابوذر، بین زمزم و قلی زاده می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پارک فتح تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو بسیج در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس نبرد واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارک فتح تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک فتح واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک فتح اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک فتح در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک فتح ندارد.
neshan logo