info
عکس ایستگاه اتوبوس حکیم
category

ایستگاه اتوبوس حکیم محله کوی نصر، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حکیم

ایستگاه اتوبوس حکیم (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی نصر تهران و خیابان کنارگذر شیخ فضل الله نوری واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله کوی نصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سوپر مارکت سیب، شرکت سازه پایدار الهیه، کافه نوشه، درمانگاه شبانه روزی شفا گستر و داروخانه دکتر آذر مهر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهرک آزمایش، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حکیم تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس حکیم تهران است که در محله کوی نصر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شیخ فضل الله نوری قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس حکیم تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو شهرک آزمایش در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین شما می‌توانید آژانس سعید گیشا را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس حکیم تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حکیم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فروزانفر
  بزرگراه جلال آل احمد
 • ایستگاه اتوبوس منبع
  بزرگراه جلال آل احمد، آرش مهر، بلوک هجدهم
 • ایستگاه اتوبوس پارک
  بزرگراه جلال آل احمد، آرش مهر، بین گلدار و بلوک 17
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 25 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حکیم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 25 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حکیم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حکیم ندارد.
  neshan logo