info
عکس ایستگاه اتوبوس جهانشاهلو
category

ایستگاه اتوبوس جهانشاهلو محله اوقاف، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جهانشاهلو

ایستگاه اتوبوس جهانشاهلو (ایستگاه اتوبوس) در محله اوقاف تهران و خیابان جهانشاهلو (سی متری دوم شرق) واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله اوقاف تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کاغد دیواری پوستر ایده و همچنین پمپ بنزین سراج، مرکز معاینه فنی خودرو سراج، فست فود د وان، نانوایی لواش و کارواش قائم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جهانشاهلو تهران

در شهر تهران، محله اوقاف ، ایستگاه اتوبوس جهانشاهلو تهران قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید زین الدین، مظفری نیا، جهانشاهلو (سی متری دوم شرق) بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس جهانشاهلو تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

آژانس کوثر (تاکسی سرویس کوثر) هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جهانشاهلو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بزرگراه باقری، زفرقندی، مظفری نیا
 • ایستگاه اتوبوس کوی گلستان
  هنگام، استقلال
 • ایستگاه اتوبوس انتهای سراج
  هنگام، استقلال، بین دوازده متری گلستان و کوهستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جهانشاهلو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جهانشاهلو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جهانشاهلو ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید زین الدین، مظفری نیا، جهانشاهلو (سی متری دوم شرق)
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo