info
عکس ایستگاه اتوبوس کیان آباد7
category

ایستگاه اتوبوس کیان آباد7 محله کیان اباد، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کیان آباد7

ایستگاه اتوبوس کیان آباد7 (ایستگاه اتوبوس) در محله کیان اباد اهواز و خیابان اروند واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله کیان اباد اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سیتی سنتر خلیج فارس و همچنین خیابان برگر ۱۳، کافه رستوران فامیلی، پمپ بنزین، آکادمی آیلتس گویا و کافه بروجا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کیان آباد7 اهواز

ایستگاه اتوبوس کیان آباد7 اهواز در شهر اهواز، محله کیان اباد و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس اروند، بین هشتم و هفتم می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کیان آباد7 اهواز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اهواز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید نور را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کیان آباد7 اهواز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کیان آباد7 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان مهر
  کیانپارس، بین موحدین و کوثر
 • ایستگاه اتوبوس سازمان آب
  کیانپارس، بین آبان و بلوار موحدین
 • ایستگاه اتوبوس نبش3
  کیانپارس، بین کیانپارس 3 و 4
 • ایستگاه اتوبوس فلکه سوم
  کیانپارس، بین سروش و مطهری
 • ایستگاه اتوبوس فلکه 3
  کیانپارس، بین فلکه سوم کیانپارس و مطهری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کیان آباد7 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کیان آباد7 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کیان آباد7 ندارد.
  neshan logo