info
عکس فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
category

فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو (محله خواجه نظام، تهران)

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو

موقعیت فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو در محله خواجه نظام تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله خواجه نظام تهران و خیابان نامجو واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه زنجیره‌ای در محله خواجه نظام تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مبلمان، کمد، درایور و همچنین نمایندگی مجاز سایپا و پارس خودرو، دفتر پیشخوان دولت نامجو 1034، درمانگاه شبانه روزی گرگان، مخابرات منطقه 7 - ولیعصر و مسجد بنی‌هاشمی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو امام حسين، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو

آدرس فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو، شهر تهران، محله خواجه نظام و خیابان نامجو است. فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو یکی از فروشگاه‌های خوب محله خواجه نظام به حساب می‌آید. جانبو، فروشگاه یاران دریان و هایپر تیراژه فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو را انتخاب کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس تقاطع صفا قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو ایستگاه مترو امام حسين نیز می‌باشد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو واقع شده‌اند:

 • جانبو
  دماوند، منتظری، بین منصور و ثار الله
 • فروشگاه یاران دریان
  ابن سینا، ناطقی، مهران
 • هایپر تیراژه
  مدنی، لسانی بحری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط scorpion (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 03 خرداد ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  فروشگاه جانبو فروشگاه زنجیره ای

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 03 خرداد ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو ندارد.
  neshan logo