info
عکس موسسه حقوقی ماندگاران عدالت
category

موسسه حقوقی ماندگاران عدالت محله سعادت آباد، تهران

دفتر وکالت و مشاوره حقوقی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی موسسه حقوقی ماندگاران عدالت

موسسه حقوقی ماندگاران عدالت (دفتر وکالت و مشاوره حقوقی) در محله سعادت آباد تهران و خیابان مجد واقع شده است. این دفتر یکی از دوازده دفتر وکالت و مشاوره حقوقی در محله سعادت آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی، بیمارستان پارسیان، موزه موسسه دایره المعارف و مرکز تجاری سروستان و همچنین شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات)، مرکز فیزیوتراپی بهروزی ، دهکده پروتئین، مرکز تصویربرداری سعادت آباد و فروشگاه Markiz قرار گرفته است.
سایر دفترهای وکالت که در محدوده موسسه حقوقی ماندگاران عدالت واقع شده‌اند:

 • وکیل پایه یک دادگستری حامد پروندی
  سعادت آباد، حق طلب غربی، علامه طباطبایی جنوبی، بیست و هشتم غربی
 • دفتر وکالت دکتر امیر محمودی
  بزرگراه یادگار امام، شهدای شرکت برق، بین نیلوفر شرقی و بیدار
 • دفتر وکالت ستار پونکی
  سعادت آباد، حق طلب غربی
 • موسسه حقوقی نیلی
  سعادت آباد
 • موسسه بین المللی حقوقی پژوهشی آوای دانش ایرانیان
  بزرگراه یادگار امام، اوین، محمدعلی کشاورز، بین سوم و حیدرنیا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط navid.ajam1979 (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موسسه حقوقی ماندگاران عدالت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موسسه حقوقی ماندگاران عدالت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موسسه حقوقی ماندگاران عدالت ندارد.
  neshan logo