info
عکس بیلیارد فرشاد
category

بیلیارد فرشاد محله نازی آباد، تهران

مرکز تفریحی و سرگرمی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بیلیارد فرشاد

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

بیلیارد فرشاد ( مرکز تفریحی و سرگرمی) در محله نازی آباد تهران و خیابان ابوالقاسم پور واقع شده است. این مکان یکی از پنج تفریح و سرگرمی در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لوتوس مال و همچنین بوستان بیست و دو بهمن، سینما لوتوس، کوی پلیس، پارکینگ لوتوس مال و دفتر اسناد رسمی ۱۴۲۵ تهران قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 23 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بیلیارد فرشاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 23 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد بیلیارد فرشاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بیلیارد فرشاد ندارد.
location تهران، بلوار شهید رجایی، مشهدی، خدایاری، ابوالقاسم پور، لوتوس مال
ثبت نظر و تصویر
neshan logo