info
عکس سرای محله باغ صبا - سهروردی
category

سرای محله باغ صبا - سهروردی محله سهروردی - باغ صبا، تهران

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سرای محله باغ صبا - سهروردی

سرای محله باغ صبا - سهروردی (اداره و سازمان دولتی) در محله سهروردی - باغ صبا تهران و خیابان شازاد واقع شده است. این اداره یکی از سی اداره و سازمان دولتی در محله سهروردی - باغ صبا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ سهیل و همچنین اغذیه بهروز، رستوران دهباشیان، کافه لانجین اورامان، شرکت مهندسی قدس نیرو و کلینیک فوق تخصصی انواع درد شناسی پروفسور سیروس مؤمن زاده قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این اداره یکی از مراکز دولتی خوب این منطقه می‌باشد.
سایر مراکز دولتی که در محدوده سرای محله باغ صبا - سهروردی واقع شده‌اند:

 • مدیریت پیشگیری و مقابله با بحران.راه آهن شهری
  مفتح شمالی، بین دهم و هشتم
 • اداره تعاون
  شهید بهشتی
 • مرکز هشدار الکترونیک(مها)
  مفتح، شاهرخ
 • پست برق ۶۳/۲۰ کیلوولت طالقانی
  شریعتی، نرسیده به مقدم
 • منبع آب
  مفتح، شریعتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط pny666 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرای محله باغ صبا - سهروردی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد سرای محله باغ صبا - سهروردی

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   livay
   شنبه 17 دی ماه 1401

   خوبه ادرسش دقیقه

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سرای محله باغ صبا - سهروردی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرای محله باغ صبا - سهروردی ندارد.
  neshan logo