info
عکس مبلمان اداری قاسمی
category

مبلمان اداری قاسمی خمینی شهر

فروشگاه مبلمان
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مبلمان اداری قاسمی

مبلمان اداری قاسمی (فروشگاه مبلمان) در خمینی شهر و خیابان ۵۷ واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران نمونه، سیم پیچی میریان، بانک رفاه کارگران، دفتر حفاظتی و اسپرتی مجیری و پرده سادات قرار گرفته است.

درباره فروشگاه مبلمان اداری قاسمی خمینی شهر

فروشگاه مبلمان اداری قاسمی خمینی شهر در شهر خمینی شهر، در قرار دارد. شماره تلفن این فروشگاه 09131033915 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه مبلمان اداری قاسمی خمینی شهر را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب شهر خمینی شهر به شمار آورد. مبل کیانی از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه مبلمان اداری قاسمی خمینی شهر برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مبلمان اداری قاسمی خمینی شهر می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین طلوع فجر قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه مبلمان اداری قاسمی خمینی شهر مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه مبلمان اداری قاسمی خمینی شهر دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مبل و مبلمان که در محدوده مبلمان اداری قاسمی واقع شده‌اند:

 • مبل کیانی
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین 36 و شهدای خوزان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط M.Hassan63 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مبلمان اداری قاسمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مبلمان اداری قاسمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مبلمان اداری قاسمی ندارد.
  location استان اصفهان، خمینی شهر، اشرفی اصفهانی (کهندژ)، 57
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری مبلمان اداری قاسمی

  شنبه 08:00 تا 19:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 19:00
  دوشنبه 08:00 تا 19:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 19:00
  چهارشنبه 08:00 تا 19:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 19:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo