عکس بازار گل و گیاه فکوری
category

بازار گل و گیاه فکوری (محله شهرک آپادانا، تهران)

گل فروشی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری

موقعیت بازار گل و گیاه فکوری یکی از گل‌فروشی‌های خوب منطقه در محله شهرک آپادانا تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

بازار گل و گیاه فکوری (گل فروشی) در محله شهرک آپادانا تهران و بزرگراه لشگری واقع شده است. این مکان یکی از دو گل فروشی در محله شهرک آپادانا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه علوم زمین و همچنین فروشگاه اتکا، مسجد هفتاد و دو تن میدان آزادی، باتری لند، پارکینگ و خودپرداز موسسه اعتباری کوثر قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از گل‌فروشی‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو میدان آزادی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


تصاویر بازار گل و گیاه فکوری


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری

تلفن تماس: +982144691625


سایر گل‌فروشی‌های که در محدوده بازار گل و گیاه فکوری واقع شده‌اند:

 • گل فروشی گلستان کیمیای سبز
  بزرگراه آیت الله سعیدی، حجاج
 • گل فروشی کافه گل
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط rasool55 (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ یکشنبه 13 آذر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازار گل و گیاه فکوری تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  نمایشگاه گل و گیاه فکوری فروشگاه فروشی گلسرا گل گیاه

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 13 آذر ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد بازار گل و گیاه فکوری

  • avatar
   کاربر نشان (شهریار سطح ۲) سه شنبه 10 آبان ماه 1401

   خیلی جای خوبیه هم گل‌های شاخه ای دارن هم آپارتمان و فضای سبز نسبت به مغازه ها قیمتشون مناسب تر

  • avatar
   Persian Gulf 🇮🇷 (شهریار سطح ۱۱) سه شنبه 30 آذر ماه 1400

   مکانی خیلی عالی با عطر و بوی خاص

  • avatar
   کاربر نشان (شهریار سطح ۳) شنبه 23 بهمن ماه 1400

   تنوع گلها بسیار زیاد و محیط بسیار بزرگ هم گل خانگی هم داخل حیاطی دارن خیلی زیاد ولی داخل اپارتمانیهاش اکثرن گلهای شادابی نبودن

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بازار گل و گیاه فکوری تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازار گل و گیاه فکوری تهران ندارد.