info
عکس پیرایش مردانه الماس
category

پیرایش مردانه الماس محله گلسار، رشت

درباره‌ی پیرایش مردانه الماس

پیرایش مردانه الماس (آرایشگاه) در محله گلسار رشت و بلوار گیلان واقع شده است. این مکان یکی از نه آرایشگاه در محله گلسار رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی لی لی پوت و مرکز خرید تندیس و همچنین رستوران وحید، آموزشگاه موسیقی گلشن، کلینیک دامپزشکی گلسار، سیناتلا و تی برگر قرار گرفته است.
سایر آرایشگاه‌های که در محدوده پیرایش مردانه الماس واقع شده‌اند:

 • آرایشگاه امیر
  استاد معین، 20 متری گاز، شریفی
 • سالون زیبایی ایرال
  استاد معین، 20 متری گاز، بین دوم و نشاط
 • آرایشگاه من‌ و چهره
  (5.0)
  کوچه یازدهم، بین گلها و سیزدهم
 • پیرایش آرمین
  (3.0)
  استاد معین، خیابان 169
 • آرایشگاه لبنا
  (3.9)
  بلوار گیلان، خیابان 178 غربی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پیرایش مردانه الماس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پیرایش مردانه الماس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پیرایش مردانه الماس ندارد.
  neshan logo