info
عکس ایستگاه اتوبوس انتهای آفریقا
category

ایستگاه اتوبوس انتهای آفریقا محله جردن - پارک ملت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انتهای آفریقا

ایستگاه اتوبوس انتهای آفریقا (ایستگاه اتوبوس) در محله جردن - پارک ملت تهران و خیابان نلسون ماندلا (جردن) واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مدرن الهیه و همچنین هلدینگ ثبت پارسه، سواروسکی، نگارخانه ماه، باشگاه ورزشی گلستان آفریقا و امگا بوتیک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتهای آفریقا تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس انتهای آفریقا تهران است که در محله جردن - پارک ملت قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در نلسون ماندلا (جردن) واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس انتهای آفریقا تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین جردن تاکسی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس انتهای آفریقا تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انتهای آفریقا واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انتهای آفریقا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انتهای آفریقا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انتهای آفریقا ندارد.
neshan logo