info
عکس اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد
category

اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد محله آبشاهی، یزد

اداره و سازمان دولتی
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد

اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد (اداره و سازمان دولتی) در محله آبشاهی یزد و بلوار دانشجو واقع شده است. این اداره یکی از بیست و دو اداره و سازمان دولتی در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی پارک شادی و همچنین دبیرستان پسرانه شاهد افشار (دوره اول)، کتابخانه امام علی، نمایندگی فروش و تعمیرات کرمان خودرو، دانشگاه جامع علمی کاربردی یزد و پارک علم و فناوری ساختمان بی تی قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Javad (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد ندارد.
neshan logo