info
عکس ایستگاه اتوبوس سخاوت
category

ایستگاه اتوبوس سخاوت محله شهرک معلم، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سخاوت

ایستگاه اتوبوس سخاوت (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک معلم اراک و خیابان سخاوت ۹ واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک معلم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شیک پوشان و همچنین مسجد امام علی (ع)، پیتزا و ساندویچ عصر جدید، نانوایی لواش، حسینیه هییت اصحاب المهدی (عج) و آموزشگاه خیاطی نیکا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سخاوت اراک

ایستگاه اتوبوس سخاوت اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله شهرک معلم قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهدای دولت، کوی امیریه، سخاوت 9 قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سخاوت اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس پرتو قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سخاوت اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سخاوت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع پرستو
  بزرگراه امام علی، شهید غلامحسین کاووسی، جوانه، بین جوانه 4 و 6
 • ایستگاه اتوبوس نصر 12
  بلوار شهید آنجفی، افتخار، بین نصر 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس سه راه فاطمیه
  بلوار شهدای دولت
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  بلوار فاطمیه، بنیاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سخاوت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سخاوت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سخاوت ندارد.
  neshan logo