عکس ایستگاه مترو مهدیه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه مترو مهدیه (محله آگاهی، تهران)

ایستگاه مترو
5.0
2 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ولیعصر، بین تولدی دیگر و مولوی

موقعیت ایستگاه مترو مهدیه در محله آگاهی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه مترو مهدیه (ایستگاه مترو) در محله آگاهی تهران و خیابان ولیعصر، بین تولدی دیگر و مولوی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه مترو در محله آگاهی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان پارسا، موزه عمارت انیس الدوله و مجتمع تجاری رازی و همچنین مهدیه تهران، پیشرو پارت، ورودی مترو ایستگاه مهدیه، قلیان حاج اوغلی قدرت و مرکز تی وی اس قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ولیعصر، بین تولدی دیگر و مولوی


سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده مهدیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه مترو راه آهن
  (5.0)
  شوش، میدان راه آهن
 • ایستگاه مترو مهدیه
  (5.0)
  ولیعصر، بین تولدی دیگر و مولوی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو مهدیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ایستگاه مترو متروی قطار شهری

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو مهدیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو مهدیه ندارد.
  neshan logo