info
عکس ایستگاه اتوبوس شهيد لواساني
category

ایستگاه اتوبوس شهيد لواساني (محله نیاوران، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهيد لواساني

ایستگاه اتوبوس شهيد لواساني (ایستگاه اتوبوس) در محله نیاوران تهران و خیابان لواسانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله نیاوران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز علوم و ستاره شناسی تهران و سالن کاماتی و همچنین مرکز جراحی محدود نیاوران، سفارت ترکمنستان، رستوران ایرانی چنور، دبیرستان دخترانه بوعلی سینا و مؤسسه خیریه بهنام دهش پور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهيد لواساني تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس شهيد لواساني تهران است که در محله نیاوران قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به دزاشیب، لواسانی، بین آبکوه چهارم و جباریان بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهيد لواساني تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس هدف قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهيد لواساني تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهيد لواساني واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باغ دوقلو
  باهنر، بین اردلان و عرفا
 • ایستگاه اتوبوس جوزستان
  باهنر، بین منایی و آفتاب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهيد لواساني اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهيد لواساني در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهيد لواساني ندارد.
  neshan logo