info
عکس بارفروشی حاج باقر حسینی و پسران
category

بارفروشی حاج باقر حسینی و پسران اصفهان

بازار میوه و تره‌بار
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بارفروشی حاج باقر حسینی و پسران

بارفروشی حاج باقر حسینی و پسران (بازار میوه و تره‌بار) در اصفهان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بارفروشی اخوان غفوری، کارتن فروشی تیموری و میدان مرکزی میوه و تره بار اصفهان قرار گرفته است.ایستگاه‌های نزدیک به بارفروشی حاج باقر حسینی و پسران

نظرات کاربران در مورد بارفروشی حاج باقر حسینی و پسران

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    صادق پیکانی
    چهارشنبه 06 اردیبهشت ماه 1402

    حج حمید فقط


سایر میادین میوه و تره‌بار که در محدوده بارفروشی حاج باقر حسینی و پسران واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط صادق پیکانی (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بارفروشی حاج باقر حسینی و پسران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد بارفروشی حاج باقر حسینی و پسران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بارفروشی حاج باقر حسینی و پسران ندارد.
neshan logo