info
عکس اداره صنعت معدن تجارت استان یزد
category

اداره صنعت معدن تجارت استان یزد محله آبشاهی، یزد

اداره و سازمان دولتی
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی اداره صنعت معدن تجارت استان یزد

اداره صنعت معدن تجارت استان یزد (اداره و سازمان دولتی) در محله آبشاهی یزد و بلوار دانشجو واقع شده است. این اداره یکی از بیست و دو اداره و سازمان دولتی در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هتل جهانگردی یزد، سالن همایش های دانشگاه فرهنگیان، دانشکده فنی شهید صدوقی یزد، سازمان جهاد کشاورزی استان یزد و جهاد کشاورزی استان یزد قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده اداره صنعت معدن تجارت استان یزد واقع شده‌اند:

 • ستاد دیه یزد
  بهشتی، تیموری
 • شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان یزد
  بهشتی، توحید، توحید 1، هفتم
 • روزنامه جمهوری اسلامی
  بهشتی، توحید، توحید 1، هفتم
 • بنیاد شهید استان یزد
  بهشتی، بین 7 محبوب و ابوذر
 • صندوق حمایت از توسعه کشاورزی استان یزد
  بهشتی، توحید 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اداره صنعت معدن تجارت استان یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اداره صنعت معدن تجارت استان یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اداره صنعت معدن تجارت استان یزد ندارد.
  neshan logo