info
عکس پارک هامان
category

پارک هامان محله ایوانک، تهران

درباره‌ی پارک هامان

پارک هامان (پارک) در محله ایوانک تهران و خیابان ایوانک شرقی، زرافشان شمالی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این بوستان یکی از هفده بوستان در محله ایوانک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی انبار صدا و سیما، کافه فست فود 21، ایستگاه اتوبوس پونک باختری، سفارت لیبی و دبیرستان دوره اول دخترانه امام صادق (ع) قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان پارک هامان تهران

بوستان پارک هامان تهران در شهر تهران، محله ایوانک واقع شده است. اگر آدرس دقیق این پارک را بخواهید، استان تهران، تهران، ایوانک شرقی، زرافشان شمالی است. بوستان پارک هامان تهران را می‌توانیم یکی از بهترین مکان‌های تفریحی محله ایوانک شهر تهران بدانیم. جو گریل فود، رستوران ایتالیایی جنارو شعبه پاسداران، رستوران حس توران، رستوران ریحون جردن و آدرس فود هال از جمله فست فودها و رستوران‌های خوب در اطراف این پارک هستند. مراکز تفریحی دیگری مثل سینما فرهنگ، برج میدان آزادی و برج میلاد هم در محدوده بوستان پارک هامان تهران قرار دارند.

چطور به بوستان پارک هامان تهران برویم؟

برای رفتن به این پارک می‌توانید از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید و در کاهش آلودگی هوا موثر باشید. در نزدیکی بوستان پارک هامان تهران ایستگاه اتوبوس مدرسه قرار دارد. برای پیدا کردن بهترین مسیر شما می‌توانید از اپلیکیشن مسیریاب نشان کمک بگیرید. نقشه نشان اطلاعات خوب دیگری را هم به شما نمایش می‌دهد. مثلاً اطلاعاتی مثل لوکیشن دقیق بوستان پارک هامان تهران روی نقشه، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این مکان روی نشان قابل مشاهده است.

تصاویری که در ادامه می‌بینید، مربوط به این پارک است. آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان پارک هامان تهران را هم در ادامه می‌توانید ببینید و به‌راحتی به این مکان بروید. اگر شما هم به این پارک سری زدید، حتماً نظرتان را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر پارک‌های که در محدوده پارک هامان واقع شده‌اند:

 • فضای سبز
  فرحزادی، ایوانک شرقی، بعد از استاد شجریان
 • بوستان بزرگراه همت
  بزرگراه یادگار امام، بزرگراه شهید همت
 • پارک نیلگون
  فرحزادی، زرافشان شمالی
 • پارک صالحین
  بلوار دادمان، گل افشان شمالی، گذر خرداد
 • پارک ایوانک
  بزرگراه شهید همت، بزرگراه یادگار امام، ایوانک شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط 𝐴𝑏𝑜𝑙𝑓𝑎𝑧𝑙 (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ جمعه 07 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارک هامان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 07 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارک هامان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارک هامان ندارد.
  neshan logo