info
عکس کلنیک ساختمانی باران اکسین
category

کلنیک ساختمانی باران اکسین محله زیتون کارمندی، اهواز

ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کلنیک ساختمانی باران اکسین

کلنیک ساختمانی باران اکسین (ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان) در محله زیتون کارمندی اهواز و میدان سنگر واقع شده است. این مکان یکی از نه مرتبط با صنعت ساختمان در محله زیتون کارمندی اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید زیتون و همچنین پیتزا ورس، کلینیک دندانپزشکی لبخند، تهیه غذای ایرانیان، سوپر مارکت کیوان و کلینیک دامپزشکی ابرش قرار گرفته است.
سایر مراکز ارائه خدمات مرتبط با صنعت ساختمان که در محدوده کلنیک ساختمانی باران اکسین واقع شده‌اند:

 • کالای ساختمانی مهر
  حجت، بین زیبا و فلکه چیتا
 • لوازم ساختمانی بهزادی
  زاهد، بین شهید صالحپور و فروغ
 • لوازم ساختمانی و بهداشتی قشقایی 2
  خیابان کمیل، زهره، بین هدایت و بندر
 • فروشگاه نوین امنیت پارس
  خیابان زیتون، بین طهماسبی و فیلسوف
 • کلینیک ساختمانی داریوش
  مهران، بین زهره و ارکیده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 10 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلنیک ساختمانی باران اکسین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 10 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کلنیک ساختمانی باران اکسین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلنیک ساختمانی باران اکسین ندارد.
  neshan logo