عکس ایستگاه اتوبوس نصرت
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس نصرت (محله نصرت، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، میرخانی، اسکندری شمالی

موقعیت ایستگاه اتوبوس نصرت در محله نصرت تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس نصرت (ایستگاه اتوبوس) در محله نصرت تهران و خیابان اسکندری شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله نصرت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام خمینی (ره) و بازار تهاتر ایرانیان زمین و همچنین بیمارستان دامپزشکی خاورمیانه، پت شاپ نیلا، بوفه کتاب اسپانیایی، آموزشگاه گل آرایی و گل و گیاه بوی گل و کارگزاری بیمه ادیب قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو مدافعان سلامت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نصرت

ایستگاه اتوبوس نصرت در شهر تهران، محله نصرت و خیابان اسکندری شمالی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید چمران، میرخانی، اسکندری شمالی قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس نصرت عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو توحید قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تهران تاکسی قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس نصرت، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، میرخانی، اسکندری شمالی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نصرت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس انقلاب
  کارگر شمالی، بین رشیدی نسب و عروجی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه نصرت
  کارگر شمالی، بین احمدی و طاهری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نصرت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نصرت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نصرت ندارد.
  neshan logo