info
عکس ایستگاه اتوبوس جهاد دانشگاهی
category

ایستگاه اتوبوس جهاد دانشگاهی محله نامجو، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جهاد دانشگاهی

ایستگاه اتوبوس جهاد دانشگاهی (ایستگاه اتوبوس) در محله نامجو رشت و خیابان نامجو واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله نامجو رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز آموزشی درمانی و پژوهشی 17 شهریور، عمارت کلاه فرنگی و موزه رشتی دوزی و همچنین ایستگاه تاکسی فلکه گاز - دروازه لاکان - دانشگاه، قهوه چارلی، میدان گاز، داروخانه شبانه روزی دکتر مظفری و پیتزا همشهری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جهاد دانشگاهی رشت

در شهر رشت، محله نامجو ، ایستگاه اتوبوس جهاد دانشگاهی رشت قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس نامجو، بین فرخی و دانشگاه می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس جهاد دانشگاهی رشت عبور می‌کنند، به نقاط مختلف رشت بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

آژانس گلپور هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس جهاد دانشگاهی رشت مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جهاد دانشگاهی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پرستار
  بلوار امام خمینی، پرستار
 • ایستگاه اتوبوس سیامک
  بلوار لاکان، امینی
 • ایستگاه اتوبوس سه راه حافظ
  بلوار نامجو، بلوار حافظ
 • ایستگاه اتوبوس پارک شهر
  ملت، بلوار حافظ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جهاد دانشگاهی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جهاد دانشگاهی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جهاد دانشگاهی ندارد.
  neshan logo