info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک فرهنگیان
category

ایستگاه اتوبوس شهرک فرهنگیان (محله مجیدآباد - استقلال، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک فرهنگیان

ایستگاه اتوبوس شهرک فرهنگیان (ایستگاه اتوبوس) در محله مجیدآباد - استقلال تهران و خیابان استقلال واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله مجیدآباد - استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی کودک پارک پلیس و شفا بخش و همچنین رستوران اکبر جوجه تهرانپارس، بازارچه مسجد، تعویض روغن و اتو سرویس شفیعی، نانوایی بربری و کافه یونیس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک فرهنگیان تهران

ایستگاه اتوبوس شهرک فرهنگیان تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله مجید آباد - استقلال پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار سید علی روته، استقلال قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهرک فرهنگیان تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی صبا تاکسی قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک فرهنگیان تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک فرهنگیان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک پارس میدان رسالت
  بزرگراه باقری، بیستم غربی گلستان، قزوینی
 • ایستگاه اتوبوس شهرک پارس تخلیه
  بلوار سید علی روته، استقلال، قزوینی، بعد از بیستم گلستان
 • ایستگاه اتوبوس شهرک پارس چهارراه تهرانپارس
  بزرگراه باقری، استقلال، قزوینی، بین نگارستان و بیستم گلستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک فرهنگیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک فرهنگیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک فرهنگیان ندارد.
  neshan logo