info
عکس ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی
category

ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی محله آذربایجان، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی

ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی (ایستگاه اتوبوس) در محله آذربایجان تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله آذربایجان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مدائن و پاساژ شانزلیزه و همچنین فروشگاه رفاه، آموزشگاه تعمیرات موبایل آناتل ( ابر جی اس ام )، مجتمع تجاری نگین امیر اکرم، ال سی وایکیکی و کافی نت سایبر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی تهران است که در محله آذربایجان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در جمهوری اسلامی، ولیعصر قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو دانشگاه امام علی قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس فخررازی قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 07 فروردین ماه 1402

  عالیه


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جمهوری اسلامی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دوازده فروردین
  کارگر جنوبی، جمهوری اسلامی
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه
  انقلاب اسلامی، قدس
 • ایستگاه اتوبوس حسن آباد
  حافظ
 • ایستگاه اتوبوس سفارت
  حافظ، بین نوفل لوشاتو و غزالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی ندارد.
  neshan logo