عکس ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی (محله آذربایجان، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ولیعصر، بین فلاح زادگان و جمهوری اسلامی

موقعیت ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی در محله آذربایجان تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی (ایستگاه اتوبوس) در محله آذربایجان تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله آذربایجان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مدائن و پاساژ شانزلیزه و همچنین فروشگاه رفاه، مجتمع تجاری نگین امیر اکرم، آموزشگاه فن آموزان، ال سی وایکیکی و کافی نت سایبر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی است که در محله آذربایجان خیابان ولیعصر قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در ولیعصر، بین فلاح زادگان و جمهوری اسلامی قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو دانشگاه امام علی (ع) قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس فخررازی قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ولیعصر، بین فلاح زادگان و جمهوری اسلامی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جمهوری اسلامی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دوازده فروردین
  جمهوری اسلامی، بین فخر و دوازدهم فروردین
 • ایستگاه اتوبوس دانشگاه
  انقلاب اسلامی، قدس
 • ایستگاه اتوبوس حسن آباد
  حافظ، نرسیده به میدان حسن آباد
 • ایستگاه اتوبوس سفارت
  حافظ، بین غزالی و نوفل لوشاتو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   کاربر نشان
   دوشنبه 07 فروردین ماه 1402

   عالیه

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی ندارد.
  neshan logo