عکس مرکز واکسیناسیون سپاه ۱۵ خرداد قرچک مشاهده در نقشه نشان
category

مرکز واکسیناسیون سپاه ۱۵ خرداد قرچک (قرچک)

مرکز واکسیناسیون
5.0
1 رای
استان تهران قرچک استان تهران، قرچک، کمربندی جنوبی قرچک، بلوار موثق پور

موقعیت مرکز واکسیناسیون سپاه ۱۵ خرداد قرچک را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

مرکز واکسیناسیون سپاه ۱۵ خرداد قرچک (مرکز واکسیناسیون) در قرچک و بلوار موثق پور واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی کودکان و همچنین سوپر مارکت زارع، رستوران دانشگاه پیام نور قرچک، کانون تربیتی ملائک، مدیریت بحران و هنرستان کار و دانش پسرانه دارالفنون قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، قرچک، کمربندی جنوبی قرچک، بلوار موثق پور


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Mohammad (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز واکسیناسیون سپاه ۱۵ خرداد قرچک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

مرکز واکسیناسیون مرکزواکسن مرکزواکسیناسیون مراکزواکسن مراکزواکسیناسیون

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز واکسیناسیون سپاه ۱۵ خرداد قرچک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز واکسیناسیون سپاه ۱۵ خرداد قرچک ندارد.
neshan logo