info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه زیبادشت
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه زیبادشت محله زیبادشت، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه زیبادشت

ایستگاه اتوبوس چهارراه زیبادشت (ایستگاه اتوبوس) در محله زیبادشت تهران و خیابان دهکده المپیک واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله زیبادشت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان اعصاب و روان ایرانیان و پادیر 1 و همچنین فست فود شیلا (شعبه دهکده المپیک)، فروشگاه لوازم سوارکاری اشکان، بستنی نعمت، داروخانه دکتر قره باغی و فروشگاه بنیامین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه زیبادشت تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس چهارراه زیبادشت تهران، شهر تهران، محله زیبادشت است. این ایستگاه اتوبوس در دهکده المپیک، بین رضایی و زیبادشت واقع شده است. ایستگاه اتوبوس چهارراه زیبادشت تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهارراه زیبادشت تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه زیبادشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه دهکده
  بزرگراه علامه جعفری
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه صدرا 1
  حسن يزدانی
 • ایستگاه اتوبوس شهرک صدرا
  حسن يزدانی
 • ایستگاه اتوبوس صدرا
  حسن يزدانی
 • ایستگاه اتوبوس لادن یکم
  زیبادشت، بین لادن یکم و لادن دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه زیبادشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه زیبادشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه زیبادشت ندارد.
  neshan logo