عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه گل افشان
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه گل افشان (محله ابوذر، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، سازمان آب، بزرگراه اشرفی اصفهانی، شالی، بین بوستان یکم و بوستان چهارم

موقعیت ایستگاه اتوبوس مدرسه گل افشان در محله ابوذر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مدرسه گل افشان (ایستگاه اتوبوس) در محله ابوذر تهران و خیابان شالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله ابوذر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی میعاد و ارپکس و همچنین دادسرای ناحیه 31 جرائم رایانه ای، پیتزا سه فر، گل فروشی انلاین گل بازار، داروخانه شبانه روزی دکتر قنبری زاده و سام سرویس غرب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه گل افشان

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مدرسه گل افشان است که در محله ابوذر خیابان شالی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس سازمان آب، بزرگراه اشرفی اصفهانی، شالی، بین بوستان یکم و بوستان چهارم است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه گل افشان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو شهید اشرفی اصفهانی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس احسان واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه گل افشان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، سازمان آب، بزرگراه اشرفی اصفهانی، شالی، بین بوستان یکم و بوستان چهارم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه گل افشان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس باصفا
  بلوار آیت الله کاشانی، بین درختی و وفا آذر
 • ایستگاه اتوبوس لاله
  بزرگراه جلال آل احمد
 • ایستگاه اتوبوس بهنام
  بلوار آیت الله کاشانی، بین دانشفر و علیرضا الهی
 • ایستگاه اتوبوس صادقیه جنت آباد
  بلوار آیت الله کاشانی، بین فلکه دوم صادقیه و سازمان آب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه گل افشان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه گل افشان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه گل افشان ندارد.
  neshan logo