info
عکس ایستگاه اتوبوس کلانتری
category

ایستگاه اتوبوس کلانتری محله شهرک گردو، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کلانتری

ایستگاه اتوبوس کلانتری (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک گردو اراک و خیابان سعدی (فارابی)، خیام واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک گردو اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجتمع گردشگری تاج محل و یکشنبه بازار و همچنین فروشگاه هایپر ما، مسجد امام جواد (ع)، کلانتری کوی رضوی - گردو، بوستان گلستان و لبنیات 20 مرکزی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کلانتری اراک

ایستگاه اتوبوس کلانتری اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله شهرک گردو پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به سعدی (فارابی)، خیام بروید. ایستگاه اتوبوس کلانتری اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس آفتاب قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس کلانتری اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کلانتری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای گردو برگشت
  شریعتی، علیمردانی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای گردو
  شریعتی، علیمردانی
 • ایستگاه اتوبوس مشتاقی رفت
  طالقانی، بین شفق و دلگشا
 • ایستگاه اتوبوس خوابگاه کوثر
  شریعتی، بین دانشسرا و سلامت
 • ایستگاه اتوبوس مشتاقی
  طالقانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کلانتری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کلانتری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کلانتری ندارد.
  neshan logo